Off

Gerumą kiekvienas įsivaizduojame skirtingai. Štai K. Mapivo yra pasakęs: „kad būtume pakankamai geri, turime būti truputėlį geresni negu reikia“. Gerumą galima dalinti kasdien saviems, svetimiems ir visur: namuose, gatvėje, darbe. Svarbiausia, kad gerumas būtų skirtas kam nors… ir jis tikrai grįš bumerangu.
Gerumo skleidėjas – savanoriškai veikiantis labdaros ir paramos fondas „Seneliams“, kuris taip pat dalina gerumą ir padeda vargstantiems bei skurstantiems pensinio amžiaus žmonėms. Savanoriai ir toliau siekia pastebėti, surasti, išklausyti ir padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos, paramos.
Fondo vadovė Monika Čepulienė teigia, kad vykdant labdaringą veiklą nuolat siekiama ne tik pabendrauti su seneliais, parodyti, kad jie yra neužmiršti bei svarbūs visuomenės nariai, bet ir atkreipti pačios visuomenės dėmesį į senyvo amžiaus žmonių problemas: socialinę atskirtį, finansinį nepriteklių.
Šį kartą kreipiamės į geros valios žmones, siekdami pagelbėti 88 m. močiutei Rivai. Moteris gyvena Vilniuje, Lazdynuose, neseniai patyrė mikroinsultą, guli ant patalo, jai reikalinga nuolatinė slauga. Močiutę slaugo 2 grupės negalią turintis sūnus Olegas. Vyras pasakojo, kad prašyti paramos yra nepatogu ir gėda, tačiau slegiančios bėdos priverčia pamiršti ambicijas ir elgtis priešingai. „Žinoma, yra daug blogiau gyvenančių žmonių, tačiau jeigu kas galėtų paremti L dydžio sauskelnėmis, drėgnomis servetėlėmis, paklotais, būtume labai dėkingi. Ypač dabar, šaltuoju metų laiku, labai sudėtinga pragyventi“, – kukliai paramos prašo vyras. Kadaise abu dirbo ir buvo aktyvūs, gerbiami visuomenės nariai (Riva – buvusi akušerė-ginekologė, Olegas – teisininkas). O šiandien situacija ta, kad dėl p. Rivos didelių poreikių slaugos priemonėms, išgyventi sunku (maistui ir buities reikmėms lieka apie 160 eurų).
Tad labiausiai reikia finansinės paramos slaugos ir higienos priemonėms (L dydžio sauskelnėms, paklotams, kremams ir kt.). Todėl šį kartą kviečiame padėti močiutei Rivai nebūtinai pinigais, bet padovanoti higienos priemonių, kurios palengvintų jos priežiūrą.
Fondas nuolat kviečia padalinti po mažytį gerumo trupinėlį ir pradžiuginti vienišus, ligotus, vargstančius senukus. Nuveiktus labdaros ir paramos fondo „Seneliams“ darbus išduoda senelių šypsenos, džiaugsmo ašaros, nes jie gali pasijausti mylimi, reikalingi, neatstumti. Fondas visada laukia pavienių asmenų, geranoriškai nusiteikusių smulkiųjų verslininkų bei įmonių, norinčių prisidėti ir pradžiuginti senus žmones finansine parama, dovanomis. Garantuojame, kad viskas bus skirta tiems, kuriems labiausiai reikia. Visą informaciją apie fondo veiklą galima rasti apsilankius internetiniame puslapyje: http://seneliams.lt/
Giedrė Urbo
Paremti finansiškai galite banko pavedimu:
Gavėjas: Labdaros ir paramos fondas „Seneliams“
Banko sąskaita: LT577300010136979714
Bankas: Swedbank, AB
Paskirtis: p. Rivai
Paremti slaugos reikmėmis galima kreipiantis el. paštu parama@seneliams.lt arba tel. 8 670 72019. Ačiū Jums.