Prašome padėti p. Olegui iš Vilniaus

1

Mieli žmonės,

Kreipiamės su prašymu finansiškai padėti p. Olegui iš Vilniaus. Sudėtinga aprašyti jo istoriją, kadangi tiek visko daug… 
Jei pamenate, globojome p. Rivą, gulinčią ant patalo. Olegas – tai p. Rivos sūnus, pats turėdamas neįgalumą nuo pat jaunystės ir sunkiai sirgdamas, visad slaugė mamą. Ačiū visiems, kurie prisidėjo finansiškai. Tuo pačiu pranešame, kad p. Riva mirė, nesulaukusi gražiausių žiemos švenčių. Amžiną atilsį jai.
Tad daugiau apie p. Olegą. Vyras gyvena iš neįgalumo pensijos 237 eur. Sudėtingiausia tapo, kai pats sunkiai susirgo vasarą, patyrė insultą, turėjo gulėti ligoninėse. O mamos būklė jau senokai buvo tokia, kad prie jos visad reikalingas žmogus. Vienintele išeitimi tapo paimti kreditą 1500 eur ir samdyti dvi moteris, kurios pakaitomis slaugė a.a. Rivą. 
Vyras labai sunkiai pragyvena, sumokėjus mokesčius ir kredito įmoką, praktiškai nelieka pinigų. "Jau pardaviau, ką buvo galima parduoti" – guodėsi Olegas. O paklausus kaip maitinasi, pasidžiaugė, kad keli kaimynai padovanojo bulvių, kitų produktų. Nueina ir į labdaringas valgyklas, nors pripažino, kad nėra jauku.

Labai prašome pagelbėti p. Olegui šiuo sunkiu periodu. Būsime labai dėkingi už kiekvieną eurą.

 

Gavėjas: Labdaros ir paramos fondas Seneliams
Gavėjo sąskaita: LT577300010136979714
Paskirtis: Olegui

 

PRIMENAME, KAD FONDAS VEIKIA SAVANORIŠKAI, VISOS PAAUKOTOS LĖŠOS PERVEDAMOS PARAMOS GAVĖJUI.

Dėkojame už Jūsų gerumą.